Çağrı ÇOBANOĞLU

Uzman Klinik Psikolog Çağrı Çobanoğlu, 2016 yılında T.C. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümü lisans eğitimini onur derecesiyle bitirmiştir.
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitimini onur derecesiyle bitirmiştir. Üniversite eğitimi sürecinde Maltepe Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde zorunlu stajını bitirmiştir. Maltepe Üniversitesi Hastanesinde , Nöropsikolojik Testlerin uygulanması üzerinde gözlemlerde bulunmuştur. Çocuk ve gençlerde görüşme ve müdahale tekniklerini geliştirmek amacıyla çeşitli okullarda uygulamalara katılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile ve Çift Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2018 yılında Prof. Hakan Türkçapar’dan bilişsel davranışçı terapi eğitimini tamamlamıştır. EMDR ve Bütüncül Terapi eğitimini ise 2021 yılında tamamlamıştır.

Eğitim hayatının ardından T.C. Sivas Valiliğinde Avrupa Birliği Projeleri kapsamında ‘İş’te Umut İş’te Güç projesinde psikolog olarak görev almıştır. Aynı zamanda İstanbul’da çeşitli kliniklerde uzman psikolog olarak danışmanlık hizmeti vermiştir. Sivas’ın ilk danışmanlık merkezi Pusula Psikoloji Sivas’ı 2018 yılı mart ayında kurmuştur ve uzun zamandır danışman olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Özel Tomris Anaokulu’nda 2017-2020 yılları arasında Uzman Psikolog olarak görev yapmıştır.Getap (Gelişim ve Takip Programı) nın uygulayıcılığını Sivas’ta üstlenmiştir ve tek uygulayıcısıdır.

Şu anda Sivas/Merkez ‘de çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelerle danışmanlık yapmakta olan Uzman Psikolog Çağrı Çobanoğlu, ağırlıklı olarak psikolojik destek ve psikoterapi çalışmalarında ergen, genç, yetişkin ve aile çift alanlarına yoğunlaşmıştır.

UZMANLIK ALANLARI;

  • Bireysel Psikolojik Danışmanlık
  • Aile Danışmanlığı
  • Ergen ve Çocuk Danışmanlığı
  • GETAP Uzmanlığı
  • Psikolojik Testler
  • Kurumsal Danışmanlık
Eğitim & Kariyer

 

01Temmuz2012-2016

Lisans Eğitimi

T.C. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümü

01Temmuz2017-2019

Master Eğitimi

İstanbul Esenyurt Üniversitesi

01Temmuz2017-2020

Uzman Psikolog

Özel Tomris Anaokulu